מרחב מאפשר

שיטות טיפול

הטיפולים השונים הם כלים ושפות שונות, שערים שונים לשיחה עם הגוף. כל כלי מאפשר לתת גירויים שונים, להציף שאלות וליצור דיאלוג עשיר ועמוק עם המערכות השונות. 
הידע והתשובות נמצאים בפנים ורק מחכים שנציף אותם, וזו היא מטרת הטיפול. להפעים את הגוף והתדר האישי, ולתת לתשובות לבוא. לרוב אני עושה שימוש באחת או בכל שיטות ביחד באופן אינטואיטבי, בהתאם לצורך ולאופי המפגש 

סינון טיפולים

נשימה

הנשימה נמצאת איתנו בכל מקום ובכל מצב. באמצעות תרגילי נשימה פשוטים ונגישים לכל אחד אפשר להגדיל את רמת האנרגיה, לוסת מצבי רוח, להרגיע מתח, לחץ וחרדה, לתמוך בשינה, לשפר יכולת ריכוז ועוד.

ניקוי רעלים

מערכת הלימפה, היא חלק מהותי ממערכת החיסון שלנו, היא אחראית על פינוי פסולת, רעלים וחומרים זרים. למערכת זו אין משאבה עצמאית כמו שיש למערכת הדם (לב) והנשימה (ראות). ולכן לבצע ניקוז ופינוי הרעלים מהלימפה חשוב במיוחד ונותן תמיכה משמעותית למערכת החיסון ולפנות רעלים מהגוף. בואו ללמוד עיסוי לימפתי עצמי.

תזונה

"אנו המזון אותו אנו צורכים" אמרו חכמים. לתזונה תפקיד חיוני בשמירה על בריאות טובה, תמיכה בתהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף וקידום רווחה כללית כמו גם לסייע לתהליכי החלמה, לשמירה על בריאות הנפש, ויסות מצב הרוח, תפקוד קוגניטיבי ותמיכה במערכת החיסון.

ג’ירוטוניק / ג’ירוקינזיס

שיטת תנועה המשלבת תנועה אלגנטית, זורמת ואינסופית כמו בריקוד יחד עם אלמנטים מיוגה, טאי צ'י ושחייה. זהו השילוב המושלם בין תנועה דינמית, מעגלית וזורמת, לחיזוק עמוק של הגוף בשאיפה למימוש הפוטנציאל הגופני הטבעי הטמון בנו ללא מאמץ מיותר.

ביואנרגיה

בשיטת ביו אנרגיה של זדנקו דומנצ'יץ' אנחנו שואפים לאיזון השדה האנרגטי. מצב של חולי ילווה בחוסר איזון. באמצעות מגע מאד קל ועדין של כפות הידיים מרגישים היכן הזרימה חלשה או תקועה או עודפת ולפי הצורך, מוסיפים או משחררים, מנקים עודפים ומפזרים באופן שווה. השיטה עובדת היטב על כל הבלוטות בגוף ועל מערכת החיסון.

קרניוסקרל

השיטה מבוססת על עקרונות מהאוסטאופטיה, עוסקת בעיקרה בשחרור של רקמת החיבור העמוקה העוטפת את מערכת העצבים המרכזית. ובעידוד יכולת הריפוי הטבעית של הגוף. הטיפול עדין מאד ומתאים לכל הגילאים – מתינוקות ועד קשישים, ולמגוון רחב של בעיות.

אילן לב

השיטה עוסקת בהפעמת הגוף דרך ניעות בכיוונים ובאופנים שונים. 

אפשר לדמיין את הניעות הללו כאילו שלחנו גלי-רדאר או זרקורי-אור להאיר את השטח, כך שמערכות ההפעלה יקבלו תמונה שלמה יותר ובהירה יותר של המתרחש בגוף. ובכך לאפשר להן להשתמש בידע הזה הכי טוב בעולם מה לעשות איך ומתי.דילוג לתוכן